Як знизити витрати на пальне?

Цим питанням з кожним днем задається дедалі більша кількість автовласників, адже ціни на бензин зростають із надмірною швидкістю!

Існує альтернативне рішення, яке допоможе заощадити ваш бюджет. Йдеться про встановлення в автомобіль додаткового газобалонного обладнання (ГБО). Причому ГБО для авто абсолютно нешкідливо, а вигода вельми реальна: вартість бензину зараз подекуди у 1,5 рази вища за вартість газу, при цьому витрата майже однакова.

Чи вигідно ставити газ на авто?

В середньому газова установка окупається за 6-12 місяців залежно від інтенсивності експлуатації вашого транспортного засобу.

комплектуючі для встановлення газобалонного обладнання

Яка кваліфікація майстрів?

У нашій автомайстерні працюють майстри, які мають відповідні сертифікати про проходження навчання із встановлення газобалонного обладнання.

Із чим ми працюємо?

Комплектуючі матеріали підбираємо індивідуально під кожне авто. Це торгові марки як: BARRACUDA, Hana, OMVL REG, Valtek type 30, Tomasetto, STAG-4, KME Nevo 4, BRC. Встановлення проводиться як на іномарки, так і вітчизняні автомобілі.

Яка вартість?

У нас завжди розумні ціни та короткі терміни виконання всіх видів робіт! Актуальні ціни ви завжди можете дізнатись за тел. +38 067 836 78 99

Замовити комплексні роботи з встановлення газобалонного обладнання (ГБО) у Кривому Розі Ви можете у наших майстрів!

Весь комплекс послуг ми надаємо лише за попереднім записом!

тел. +38 067 836 78 99